• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fjala me e dhimbshme apo me e rende qe ju kane thene...

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
3,701
Pikët
113
Po rrija shtrire per qefin tim para disa vitesh ne krevat dhe my ex me nje vrull te papam mu hodh persiper me gjithe fuqine
me vrau goxha ne fakt por ndodhi e kunderta
ajo mu kthye duke me akuzuar se une qe isha shtrire e vrara keq fare !
ti je kafsh tha!
çfare te bera i thashe? une isha shtrire ti u hodhe siper meje 😂😂
 

Tarzani

Super Anëtar
Anëtar
Aug 18, 2016
Postime
866
Pikët
43
Vendndodhja
Canada
Kur rikush te shan me se rëndi, ajo ka veç nje pergjigje; t’i mbeshtillen zorret per qafe dhe rrjepjen e lekures e larje me nga pak acid. 😡😡
 
Anëtar
Sep 19, 2020
Postime
497
Pikët
93
Qe te jete e dhimbshme fjala, ne fillim duhet te dali nga goja e dikujt that I give a shit about qe t’me lendoj. U mendova dhe s’po me vjen diçka ne mendje.
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
7,759
Pikët
113
Nje person nje here me lendoje me fjalen, mshile se ta q. nene, po nje here ndodhi nuk i dhashe shance te vazhdoje
Xhenet kjo me ka ndodhur e dhe mua edhe atë këtu që më ka shkruar dikush në këtë mënyrë.
Por as që e vrava mendjen, sespe një budalla dhe një psikopat e pishpirik sillet ashtu.
Te them te drejtën nëse një njeri i mençur dhe kte e them pa mos e lidhur me faktin lartë, por këtë mendim kam. Mar kohët e fundit.
Nese një doktor shkence ose një gjeni do kem thoshte diçka ofenduese vërtet do të isha mërzitur, kshu fjalët e tjerëve çuditërishte sme lendoj aspak. Ofendimet pra.

Per mua fjal të dhimbshme kan qen..
Ooo gjuna jetina, ose kur te tjerët na shikonin me mëshirë.. Dikur..
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
16,610
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
budallenjt thon fjal te renda, te zgjuarit injorojn....
Po, pse Faik Konica budalla ka qene kur njerezit e ligj e te poshter i quante: batakcinj, dallkauke, kopuke, zuzare!
* injorimin nuk e bejne njerezit modeste. E bejne mendjemedhnjte duke munduar se jane dikushi; e bejne gjithashtu mediokrtit, se nuk kane aftesi te pergjigjen vete...

Demka
 
Top