• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

Je Benz 6000 Ne Krevat :p
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

Im Really Good On Top :p:p lol
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

Vdeksh ti per mu sa i mir qe jom :p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

zemra ime :)
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,247
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

Je gjeja me e bukur qe me ka ndoth ndonejher :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

te dua o shpirt ylli ime..
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

egersiri im.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

hmm plot plot
Shqip..mos me fikso..ta haj zemren :D
FR t'ye mon tresor bisous ...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

Goca me thoni dicka te bukur te kem edhe une dicka per te thene :p
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

/me mcifet :D Po une i shkreti sdo e degjoj nje fjale te bukur :p
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

ti me ke marre zemren .ti me len pa gjume.ti je jetaime
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

te dua se nuk kam jete pa ty
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

hmmmmmmmm tani fjalet e dashurise kane rendesi kur thuhen nga njeriu qe do ca do fjalesh me ken kane kuptim....megjithate fjala me e bukur ka qene ves trendafili
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane theneëë

...Te kam gjithcka
 
Top