• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Flaka Krelani duke shijuar pushimet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Flaka Krelani, e cila në këtë periudhë është duke shijuar pushimet, por natyrisht edhe duke vijuar aktivitetin muzikor me koncerte të ndryshme në qytetet bregdetare, zbulon sot për lexuesit e “Bluetooth” pasionin e saj të fshehtë.


Siç duket veç muzikës Flaka ka edhe një pasion tjetër…

Siç e shihni edhe nga foto ajo është shumë e apasionuar pas lojës së shahut. Një lojë kjo që kërkon veç intuitës dhe shumë zgjuarsi.

Me siguri Flaka do të ketë fituar në këtë lojë, përderisa është duke buzëqeshur kaq shumë… Bravo Flaka!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top