• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Flaka me tatuazh të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ajo është një ‘rock girl’ e vërtetë, gjë që e pasqyron edhe në dukjen e saj, jo vetëm atë skenike, por edhe në jetën e përditshme.


Së fundmi, këngëtarja e talentuar Flaka Krelani, e cila është stacionuar në Shqipëri, ka bërë me dije se ka bërë një tatuazh të ri në trupin e saj. Ajo ka edhe një tjetër, pranë kyçit të dorës.

Megjithatë, pavarësisht kuriozitetit të miqve të saj, Flaka e këngës “Le të bëhet çfarë të dojë”, nuk ka dashur të sqarojë se për çfarë tatuazhi bëhet fjalë, e për më tepër vendin e përzgjedhur në trupin e saj. Ajo ka sqaruar për gjithë kureshtarët se “do të merret vesh kur ta shohin”.

Atëherë, kjo do të thotë se nuk bëhet fjalë për ndonjë tatuazh në ndonjë vend intim, por për një mjaft të dukshëm.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top