• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Flloko dhe Turku gjithmonë kritikë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edhe aktori i mirënjohur, Timo Flloko, si çdo premierë tjetër që e ndjek me shumë pasion, nuk ka lënë t’i shpëtojë as kjo shfaqje.


Tek llozhat e Teatrit Kombëtar, ai ka qenë i shoqëruar nga zv/ministrja e Turizmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Suzana Turku me të cilën ka këmbyer jo pak biseda.

Madje, siç shihet edhe nga ky imazh, bashkë mund të kenë komentuar edhe rolet apo aktorët në skenë.

Nga sa shihet, Timo ka rrudhur pak mimikën, dhe Suzana po ashtu. Vallë ka ndonjë gjë që nuk shkon me shfaqjen? Në fakt, të dy personazhet shquhen për kriticizmin e tyre./Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Flloko dhe Turku gjithmonë kritikë

Timo e kam idhull dhe nese ka dicka qe duket ke ai njeri ska dyshime qe eshte e vertet ;)
 
Top