• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Flokët me gjatësi të mesme dhe moderne

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Shumica e revyve për sezonin e verës kanë ndjekur trendin e stilit të flokëve të drejta, të rrafshëta dhe moderne.


Meqenëse ka stile shumë të bukura të flokëve me gjatësi mesatare për të zgjedhur, është lehtë që vetëm duke shikuar të zgjidhni stilin e flokëve që i përshtatet dukjes dhe karakteristikave të fytyrës suaj.

Pavarësisht nëse do t’i mbani të lidhura apo të lëshuara, flokët me gjatësi të mesme ofrojnë mundësi të shumta dhe të ndryshme eksperimentimi, si edhe mund të rregullohen shpejtë për çfarëdo rasti.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top