• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Flokët që vlejnë 1 milion dollarë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kaliforni, 2 shtator - Një markë e njohur shampoje ka siguruar flokët e një lojtari të futbollit amerikan për 1 milion dollarë.

Bëhet fjalë për kaçurrelat e dendura të Troy Polamalu, 29-vjeçar, lojtar i skuadrës Pittsburgh Steelers.

Në vigjilje të fillimit të sezonit të ri të NFL, kompania ka dashur të marrë si simbol pikërisht formën e çuditshme të flokëve të tij, transmeton NOA.

Një milion dollarë ishte shuma, e cila siguroi Troy nga kompania e shampos. Kaçurrelat e tij janë tepër të rëndësishme për kompaninë dhe seancat stërvitore janë konsideruar si të rrezikshme për lojtarin në fjalë.

Siç është bërë e ditur, Polamalu ka rreth 10 vite që nuk i ka prerë flokët e tij.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Flokët që vlejnë 1 milion dollarë

skam çi dua se dhe kto qe kam meta me piaster ne dor :p
 
Top