• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Flori joshet nga motra e Genta Ismajlit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sigurisht që jeni në dijeni kur pak kohë më parë u hodhën në qarkullim disa foto të kantautorit me këngëtaren Genta Ismajli në një restorant ndërsa drekonin, ndërkohë që këngëtarja ishte akoma në konkurim tek spektakli “Dancing with the stars Albania”, atëherë filluan fjalët se Flori është lidhur me Genta Ismajlin pasi kjo e fundit tashmë kishte statusin “single” e ndarë nga Milot Binaku, fjalë këto që po hidhen poshtë këto ditë, pasi mes tyre ka pasur dhe vazhdon të ketë vetëm bashkëpunim të pastër muzikor dhe asgjë më shumë.

Këto ditë në internet janë hedhur në qarkullim disa foto tjera të realizuara në një party në Prishtinë, por këtë rradhë protagonistë të ngjarjes janë Flori dhe motra e Gentës, Mani Ismajli.

Motra e këngëtares është në moshë të re dhe më herët treguam se ka realizuar disa foto tek fotografi i njohur Fadil Berisha, ndërsa tani shohim se është në shoqëri të Flori Mumajesit, kështu që dalin fjalët se persona të caktuar pregaditen që të bëjnë të famshme Mani Ismajlin.

Disa të pranishëm as që e kishin njohur bukuroshen, ose bënin sikur nuk e dinin se për kë bëhet fjalë. “Është motra e Genta Ismajlit ajo vajza? Nuk e di, pasi ishte futur aty vetëm të fotografohet dhe nuk kishim dijeni se kush ishte”, tregon i habitur një nga të pranishmit atë mbrëmje në party.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Flori joshet nga motra e Genta Ismajlit

Cka per te ra ky Flori nga trampolina naj dite, rrezik ka per tu thy me naj ven tkeq....
hahaha

pse kush o flori sinan hoxha qe shko ja bo nuses me sy ene hongri 2 thika ne bark hahaha
 

Disturbed

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 20, 2010
Postime
109
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë
Përgjigje e: Flori joshet nga motra e Genta Ismajlit

hahaha

pse kush o flori sinan hoxha qe shko ja bo nuses me sy ene hongri 2 thika ne bark hahaha
...ja te tregoj une ....

per keta dy , keta jan Plehra....
- po edhe ata tjert qe jan te njejtit kategori te ktyre dyve me lart edhe ata jan Plehra....
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Flori joshet nga motra e Genta Ismajlit

...ja te tregoj une ....

per keta dy , keta jan Plehra....
- po edhe ata tjert qe jan te njejtit kategori te ktyre dyve me lart edhe ata jan Plehra....
Per sinanin dihet qe o pleh. Ndersa per florin do thosha qe eshte djale i rezervum ne jeten e tij private , skandale ska ,ben nji jete normale. Vete fama si producent i mire qe eshte i afron dhe femrat ,por kjo se ben aspak pleh ,apo gaboj?

Ps. Roxy ...qefe qefe kjo dynjo ,dikush e kalon jeten me 1 ,dikush tjeter me 1000 :p.
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,765
Pikët
113
Përgjigje e: Flori joshet nga motra e Genta Ismajlit

:dPo u pershtatkan te dyte te bukur.
 
Top