• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Flori Mumajesi përfaqëson Shqiperin në konkursi Ballkanik

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Secili shtet Ballkanik zgjodhi këngët fituese për Çmimet Ballkanike Muzikore, ku votuesit nga kater konkurentët shqiptarë zgjodhën Flori Mumajesin si përfaqësuesin e Shqiperise ne kete kompeticion.


Më 17 prill të mesnatës u mbyllën votimet me SMS për “Këngën më të mirë të Ballkanit për 2009”. të Edicionit të parë të çmimeve muzikore të Ballkanit.

Teleshikuesit e secilit shtet zgjodhen këngën e tyre fituese e cila do të përfaqesojë shtetin e tij më 16 maj. Kështu nga Shqipëria konkuronin, Elvana Gjata, Flori, Soni, Genta Ismajli ku më i miri u votua Flori.

Tani pritet që Kënga fituese e të gjithe Ballkanit do të zgjidhet drejtpësëdrejti në ceremoninë e ndarjes së çmimeveForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top