• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Florian Marku shpallet kampion bote në kickbox

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,487
Pikët
113
Vendndodhja

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
3,915
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Kam frike se euforia eshte pika me e dobet e ketij sportisti. Duhet te ulet me kembet ne toke mendoj
 
Top