• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fluturon engjulli?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një herë një djalosh e pyeti nënën e vet.
Nënë a fluturojnë engjujt?!
Nëna e pyeti:
Përse po ma shtron këtë pyetje:?!
“Sepse dje babai i tha punëtores engjëll:”
A do të fluturoj ajo?
E ëma i tha:”Kur të vin të nesërmen do të Fluturojnë të dy.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top