• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Formojme fjali me fjale te ngaterruara!

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,795
Pikët
113
Përgjigje e: Formojme fjali me fjale te ngaterruara!

Sheh rrushin e piqet rrushi {mos ja futa kot }

Sa vone shkoj per sonte
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,795
Pikët
113
Përgjigje e: Formojme fjali me fjale te ngaterruara!

Pse duhet ti rregullojme kshu fjalite ?
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Formojme fjali me fjale te ngaterruara!

Mire se u riktheva

Ne , zgjohet , i verbuar , nga , mes te , heret , agimi, dreri , pyllit ,
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Formojme fjali me fjale te ngaterruara!

e ke vene dy here i pyllit , po ajo ishte ideja , bravo :)

qe kisha , time , perveç, Hajduti , gjithçka , me vodhi , ne dritaren , henes .
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,884
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Formojme fjali me fjale te ngaterruara!

e ke vene dy here i pyllit , po ajo ishte ideja , bravo :)

qe kisha , time , perveç, Hajduti , gjithçka , me vodhi , ne dritaren , henes .
Po daniel00 ke te drejte po nuk sheh syri po mendja me dilte nje fjale teper ...

Hajduti me vodhi ne dritaren time gjithcka qe kisha ,pervec henes!

Ose

Hajduti me vodhi gjithcka qe kisha ne dritaren time ,pervec henes!
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,112
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Formojme fjali me fjale te ngaterruara!

e ke vene dy here i pyllit , po ajo ishte ideja , bravo :)

qe kisha , time , perveç, Hajduti , gjithçka , me vodhi , ne dritaren , henes .
Hajduti me vodhi gjithça qe kisha ne dritaren time perveç henes .
ose
Hajduti ,ne dritaren time me vodhi gjithçka qe kisha perveç henes .qimen, por, harron, e , Ujku, e, nderron ,zakonin, nuk . ( e lehte kjo :D )
 
Top