• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Duke qene se nje numer i madh anetaresh te forumit marrin pjese edhe ne facebook dhe twitter, nje nga sugjerimet e tyre ka qene qe temat e forumit te dalin edhe ne facebook, duke e bere te lehte per ta te ndjekin temat e diskutimit ne forum. Stafi i forumit i mori parasysh sugjerimet e tyre dhe kemi hapur nje "Fan Page" per Forum-Al ne facebook ku te gjithe ju mund te abonoheni dhe te ndiqni temat e forumit qe do te postohen edhe ne ate faqe ne menyre automatike. Nese shikoni nje teme qe ju pelqen, mjafton te klikoni mbi te dhe do tu sjelli direkt ne temen ne fjale ne forum ku mund te postoni edhe mendimin tuaj.

Facebook Forum-Al.com "Fan Page":

http://www.facebook.com/Forumal

Forum-Al.com ne Twitter:

http://Twitter.com/forumal
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

asgje spo kuptoj pse kane kerkuar me qene ne facebook dhe twitter cfare dallimi mund te kete?
 

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Përgjigje e: Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

Nese ne Forum-al eshte hapur nje teme e cila te ngjall interesin qe te diskutosh ne te, atehere edhe nese ti ndodhesh ne Face Book apo Twitter do mundesh ta vesh re kte teme edhe prej andej.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

Facebook Forum-Al.com "Fan Page" tashmë gëzon plotë 2.818 fansa dhe frekuentues të faqes në Facebook, i përshëndesim dhe shpresojm që numri tyre të ritet edhe më shumë në të ardhmen.

Mandi
 

Brari

Super Anëtar
Anëtar
Jan 21, 2012
Postime
3,556
Pikët
38
Përgjigje e: Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

po degjoj shpesh kohet e fundit..lajme te tilla ne gazeta..
ashtu keshtu tha edvinua ne twiter..

cfar eshte ky twiteri o shokëni..
kur ka dale?

cfar ndryshimi ka nga keto mjetet e tjera si forume apo feisobuka etjetj..

ku mund te lexojme se cfar bilbilos edvinua ne kte TWITER..?
 

Brari

Super Anëtar
Anëtar
Jan 21, 2012
Postime
3,556
Pikët
38
Përgjigje e: Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

suksese shokut twiter..

po si te lexojme se cfar kuvendon edvinua aty..?
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,854
Pikët
113
Përgjigje e: Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

O Brari, Twiter eshte si FaceBook... Rivali i tij... Supozohet qe ne twiter jane me serioz sesa ne FB...
ashtu te kane thene ty? ``fumato``

Twitter nuk eshte me serioz se FB por eshte vetem per njerez qe kane qef te shprehen ore e minute sesi ndjehen, se cpo bejne, si po e bejne dhe sa po e bejne. Ideja ishte, qe keto njerez mos behen ne fb te bezdisur dhe u hap kastile nje social vend tjeter qe sherben per llapazanet qe kane qef te ndajne cdo gje qe mendojne me boten.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

Ajo që mundet të na gëzoj të gjithve është se në faqen që kemi në facebook jan abonuar plot 11,100 persona http://www.facebook.com/Forumal
 

Brari

Super Anëtar
Anëtar
Jan 21, 2012
Postime
3,556
Pikët
38
Përgjigje e: Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

nuk i ben serioz njerzit as kollarja e kostumi armani..as vetura luksoze as villa as portofoli as gradat as grat qe ka dashnore.. as pamja e as lloji internetit qe perdor..

serioz e me vler te ben.. se sa je partizan i se vertetes..
se sa sakrifikon per vendin tend etj..

ne rastin e politikaneve.. sa sa ata perfillin zerin e popullit.. se sa e cajn menderen per ta gjetur hallexhiun e per ta shpetuar nga halli mjerimi apo nje tragjedi qe e pret..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,915
Pikët
113
Përgjigje e: Forum-Al ne Facebook dhe Twitter

nuk i ben serioz njerzit as kollarja e kostumi armani..as vetura luksoze as villa as portofoli as gradat as grat qe ka dashnore.. as pamja e as lloji internetit qe perdor..

serioz e me vler te ben.. se sa je partizan i se vertetes..
se sa sakrifikon per vendin tend etj..

ne rastin e politikaneve.. sa sa ata perfillin zerin e popullit.. se sa e cajn menderen per ta gjetur hallexhiun e per ta shpetuar nga halli mjerimi apo nje tragjedi qe e pret..
Shume e vertete,por jo me llafe.........
 
Top