• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Forumist apo chatist..?

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Un per vete kam maximumi 4vjet qe njof chatin dhe gati 1vit e gjysem Forumin Dikur mendoja qe chati ishte vertet 1menyre shprehese ,argetuese,nje mundesi per ne psh ..qe jetojme jashte vendit per te mbrojtur sadopak gjuhen shqipe..pse jo dhe per te krijuar shqieri te reja..
Po me ndryshimin e me kalimin e kohes mendoj qe ...chati s'eshte me si me pare.
Un mendoj qe Forumi eshte me relaxues ...

Ju ca mendimi keni ...Forum apo Chat?
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
4 vjet çat ti qenke per dekorata rezik sti mba qafa me ti var me radh lol
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Forumist apo chatist..?

Kam degjuar zera ne fakt qe ne chat shumica hyn per nje motiv te vetem ...!!!
Nje person qe qendron larg ketij motivi e ketyre mendimeve e ndjen veten totalisht te huaj ne ate mjedis :)!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Forumist apo chatist..?

Ekzakt..nese ai motiv..s'ehste motivi i pershtatshem **si ne rastin tim* me mir mos hyj hic .ose mos u bej si ata qe e kan synim..un vazhdoj thyj po per ate motiv qe permenda me lart
Tjerat pak me interesojn ;)
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,444
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Titulli: Forumist apo chatist..?

1 vit kam qe hy ne chat edhe me ka humb interesi thjesht esht ajo mania ca behet atje... kurse forum esht hera e par qe i kushtoj kaq shume kohe, gjithsesi me pelqen edhe ndihme mire si dhe shprehem lirshem. :) Flm Mandi qe me ftoi :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Forumist apo chatist..?

Ne fakt kam kohe qe i frekuentoj forumet pasi me terheqin me shume ne menyre argetimi dhe relaxuse.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Forumist apo chatist..?

forum 100% se me pelqen te postoj lajme kuriozitete etjj..
CHat 1 vit kam thjesht me fol shqip me njerzit,tani as ate nuk bej flas thjesht me shoqerin time virtuale 3-4 mjaftojn sa me shtyt kohen..
 
Top