• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

I vogelushja me pelqen, i carpediem jo :p
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Me pelqen i Roxy , nuk me pelqen i suga_baby :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Me pelqen 1SEa..
sme pelqen i AlB_Lover (Arsyeja do preferoja foton e tij ) ;)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Me pelqen i interistes , nuk me pelqen i belle_vie ( sepse nuk ka ven foton qe ka ven diku tjeter ;))
 

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

me pelqen Roxy sme pelqen Cute_boy
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Edi hahahahah ai e ka foton e vet mer mos e ofendo cunin lol
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

me pelqen foto e belle vie sepse me nje trendafil dhe me nje unaz nis gjithcka dhe ka shum domethenie ajo foto :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Me pelqen foto e antarit lart ..sepse eshte origjinal..dhe shum sexy
S'me pelqen i ..Wishmaster se se ka nderru akoma :p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Me pelqen e Roxyt dhe e ksaj nolt snuq Like :p :p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Me pelqe i Sweet`Angel Sme pelqe i belle_vie ( vene iher ate foton tende ti se per alb lover thua qe ska foton e vet :p )
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

ahahahhaahaaahhaahahha tkam then qe svej foto se jam e shemtut pra :(:d pyet po deshe ****se mbone me dale nga tema :D**
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
me pelqen e belle_vie ,,,,,Mandin e bera ta nderronte se me kalli friken :p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

hahahha . po mir moj vene ska gje te jesh si te jesh oj kjo . Ne spo paragjykojn Klodin e BB3 Do te te paragjykojm ty per pamjen :p:p ( Sorry qe dola nga tema po duhet ti ktheja pergjigje ksaj zonjushes nolt :p )
 
Top