• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Me pelqen e MarsS...sme pelqen e Agnes(brrr tmerr)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

lol rendesi ka qe e imja me pelqen per tjeret si ta ken qejfin :)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Sipas karakterit te njeriut qe qendron prapa fotos me pelqen .
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Qe nuk me pelqen eshte : Jamais , gurax, tjeter -boh- s'di

Qe me pelqen : Mandi por jo tani qe ka ,nje para kesaj qe ishte :) pastaj, Mistrece :D

`thankyou`
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,517
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Une kam vene re ate te Puffes dhe me ka pelqyer :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Jamais : KatastroffffFFF :p

DeA danke :))
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Me pelqen e Dea , utopia
Sme pelqen puffe Jamais
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,517
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Sipas mendimit tim ehm Cornit i pelqejne te gjitha ;) po nuk e konfeson .
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Kjo e Dea me duhet ta shoh dy here se me ka lene mbresa. wow
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,517
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

alem _de hahahahahah
them te vjedh makinen tende dhe t'ia mbath
 
Top