• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Hello Kitty. Ka foto shume te bukur..:)

P.s. Edhe e imja me pelqen,po nejse:D
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,890
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

E Idea me pelqen...
3/4 e fotove pastaj nuk me pelqejne...:p
 

Fiore

ON/OFF
Anëtar
Mar 3, 2012
Postime
915
Pikët
0
Vendndodhja
Venus
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Kjo imja po njehere.:D
me pelqejne ca,por e kam te veshtire t'u kujtoje emrat....s'para jam hume e vemendshme ne kete drejtim.-mendon-
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Mè pelqén i Xhines
Nuk mè pelqén i Akrepit ka 1 shekull pa e nderru.:p
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,871
Pikët
63
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Edhe ketu me pelçen avatari ime.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,831
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Mè pelqén i Xhines
Nuk mè pelqén i Akrepit ka 1 shekull pa e nderru.:p
Nuk ndërrohet fytyra si shamitë moj Beaute. :p
Njërzit me shum fytyra nuk janë të mirë. :D
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,527
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Nuk ndërrohet fytyra si shamitë moj Beaute. :p
Njërzit me shum fytyra nuk janë të mirë. :D
po pse fytyre i thua shishes se whiskit ti? :d
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,397
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Avatari i Zanes. Bie ne sy direkt.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,203
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Re: Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Mè pelqén i Xhines
Nuk mè pelqén i Akrepit ka 1 shekull pa e nderru.:p
Beaute avarati jot eshte yll fare, se prezanton dy kukulla shume te embla :)
Sme pelqen avataret qe ve thirsty :d
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,527
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

une mendoj gjithsesi se avatari im eshte shume artistik :d
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
39,819
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit j

Beaute avarati jot eshte yll fare, se prezanton dy kukulla shume te embla :)
Sme pelqen avataret qe ve thirsty :d
Sounds like your problem to me

Solution: stab your eyesPs. Ka nje ndyshim midis avatarit dhe profile pic
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Nuk ndërrohet fytyra si shamitë moj Beaute. :p
Njërzit me shum fytyra nuk janë të mirë. :D
Po un Nuk te shava fytyren po avatarin. Pa pik Lidhje kjo qe The .
Xhina perseri per mua zen vendin e pare . Shum e bukur plus Bardh e Zi.
Adorable . :)

Zircu skandal avatari jot.

Edhe i joti Elushe te perfaqason shum . Very cute!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Mire bera . Hiq nuk behem pishman !.:p
Ver noj Akrep te pakten te shko Dhe mè Emrin .:D
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
16,459
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

E imja.

Eshte e nje te afermit tim(koreograf )

Firma e Ajnej per temen tjeter !
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
31,999
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

e Elushes me pelqen. si je mir ,ca bo?
 
Top