• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,069
Pikët
113
Vendndodhja
Haemus
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

land dhe Esther, guraxi e ka pas unike.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Me pelqen e Merit
Sme pelqen e Merit :p
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,069
Pikët
113
Vendndodhja
Haemus
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Ajo e vjetra e Puffes, me at femren qe i tregon muskujt. :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Kush paska qen ajo e guximshme ? :p
Urime emrin e ri se sdi si ishe me te vjetrin ? :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

I bukur i Elushe
I Shemtut nuk m'vje emer Ne mendje se jam cik pergjumesh .-nani-
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
9,388
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Do kerkoj e gjej ndonje avatar tjeter..lol
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
30,381
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Avatari I Xhines dhe I Beautes ai qe kishte me vajzen, jane originale ndaj me pelqejne:)
Me pelqente nje qe Ka pas Mim me pare, shum

Dhe ai qe nuk pelqej eshte ai I Zane's (dhe nuk
Nga Qelozia)lol
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Nuk pretendoj qe ta pelqesh ti & shoqet e tua ...kujdes mos te semuresh. looool

Me pelqen i imi & i [email protected] - per arsyen .. qe te dyja bashke kane nje nderthurje - te bukur ;)

Ps.... Nuk kam c'te them - se i kujt nuk me pelqen ...pasi avataret jane & ngelin zgjedhje/shije personale... ;)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Avatari I Xhines dhe I Beautes ai qe kishte me vajzen, jane originale ndaj me pelqejne:)
Me pelqente nje qe Ka pas Mim me pare, shum

Dhe ai qe nuk pelqej eshte ai I Zane's (dhe nuk
Nga Qelozia)lol
Edhe ti avatar princesse ke sis.
E hoqa se na Marrin msysh lol.
Per restin jam d'accord mè ty .
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,531
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

une i permbahem asaj times gjithmone. :d e kam shume lozonjare avatarin :d
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,069
Pikët
113
Vendndodhja
Haemus
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Kurt, vendose ate nga Game of Thrones. Mos e fut Schopenhauerin edhe njeher se me qon mallin si nje plak Maqedons qe shet qumesht ne treg.

Kjo e Beauty-t Marilyn Monroe, efféminé.
 

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,066
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Mua me pelqen foto e profilit te bad_teacher- it. Pershtatet shume edhe me nikun qe ka por edhe me tipin laid back dhe natural qe eshte.

Nuk me pelqen kjo e Hawkit. Me duket shume femijerore !
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,754
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Po e bej edhe une si harixheshka qe mburr siten e vet.
Imja.
Ah se harrova, edhe ajo e Dulcis.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

-qesh- Léo mè shkrive ca krahasim Ben ai Dukej plak fisnik. LoooL
 
Top