• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,066
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Eh kjo tani shume e mire Hawk :)
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,335
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

E imja, tema mbyllet ketu!
 

Attachments

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,066
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Po rini se edhe une e kam super foton ne profil :D
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,068
Pikët
113
Vendndodhja
Haemus
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Haxhi, ky tullaci me syza po na fut ethet e se premtes. :p
 

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,066
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Mos bre se u ofendova tash, zoti Che :p
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Ska per momentin foto.
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,282
Pikët
0
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Sa me ka pelqyer ajo foto qe sme ka pelqyer.......
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,199
Pikët
113
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Dhive te amerikanizuara nuk ma konvenon,te tjera(e)t pranohen!
 

Oqeani

V.I.P
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,324
Pikët
113
Vendndodhja
Nën hijen qiellore
Përgjigje e: Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??

Lej fotot e av, pyet cili/a antare ....!
 
Top