• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 15

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 7

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,105
  • Rezultati i reagimit
   5,060
  • Pikët
   113
 • 5

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,851
  • Rezultati i reagimit
   28,674
  • Pikët
   113
 • 5

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,531
  • Rezultati i reagimit
   17,223
  • Pikët
   113
 • 5

  Hawk

  V.I.P From Haemus
  • Postime
   12,070
  • Rezultati i reagimit
   6,418
  • Pikët
   113
 • 4

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 4

  Socio

  ........
  • Postime
   9,066
  • Rezultati i reagimit
   525
  • Pikët
   113
 • 3

  Dori

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   433
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 3

  [email protected]

  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
  • Postime
   11,996
  • Rezultati i reagimit
   4,187
  • Pikët
   113
 • 3

  iDeA

  DiNaMiKe From BLITZKRIEG
  • Postime
   2,517
  • Rezultati i reagimit
   7,834
  • Pikët
   113
 • 2

  r00t

  Anëtar From Monaco
  • Postime
   642
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   18
 • 2

  alem_de

  Super Anëtar From Gjermani.
  • Postime
   996
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   38
 • 2

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   53,228
  • Rezultati i reagimit
   38,522
  • Pikët
   113
 • 1

  borana

  Anëtar i ri From U.S.A
  • Postime
   78
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  Just myself

  Anëtar i ri From Ne hapat e jetes ...
  • Postime
   934
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • Top