• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Foto humoristike

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
66,333
Pikët
113
Përgjigje e: Foto humoristike "X"

Çfar janë këto:
-Dy shoqe
-Dy kolege pune
-Dy kunata
:D

 

Fierakja

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
10,036
Pikët
113
Përgjigje e: Foto humoristike "X"

2 femra qe nuk pelqejn njera tjetren, Akrep.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
66,333
Pikët
113
Përgjigje e: Foto humoristike "X"

Thithni ndonjë dhe ju. :D

 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
66,333
Pikët
113
Përgjigje e: Foto humoristike "X"

Kush do ta pronotojë këtë ta ket gati kur i duhet? :D


 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,231
Pikët
113
Përgjigje e: Foto humoristike "X"

çfare Dhazarat, kjo vedhai po fdhaditet :D
 
Top