• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Foto nga dasma përrallore e Sneijder

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Wesley Sneijder i ka thënë “PO” përpara altarit lidhjes së dashurisë me gruan e jetës së tij, me modelen hollandeze Yolanthe Cabau Van Kaspergen.


Një dasmë përrallore, kështu e kanë përshkruar të gjithë atë ceremony ku të ftuar ishin 250 miq si nga kampi interist ashtu edhe ai hollandez, por dhe familjarë të ciftit.

Ceremonia u zhvillua në Kishën e “Giusto e Clemente a Castelnuovo Berardenga në Siena, Itali.


Ai ka ardhur atje me një Rolls Royce pastaj pesë minuta më vonë është shaqur nusja e veshur me të bardha, me një karroce me katër kuaj të bardhë dhe një karrocier me kostum të zi, tamam si në përralla Jashtë kishës ata janë pritur dhe nga qindra adhurues të tyre të cilët kishin mbushur sheshin.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top