• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fox fytyra e re e Armanit

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Megan Fox ka nënshkruar marrëveshje për të qenë fytyrë e koleksionit të ri të grimit të kompanisë Georgio Armani.
Aktorja e filmave “Transformers”, e cila do të paraqitet në reklama për këtë markë italiane që nga muaji tetor, thotë se është e nderuar që do të bashkëpunojë me Armanin.

“Z. Armani është një vizionar ikonë për të gjitha gjërat në modë. Jam e nderuar që do të bashkohem me të dhe do të jem pjesë e kësaj kampanje”, ka thënë Fox.

Aktorja po ashtu është modele për linjën e veshjeve të brendshme Emporio Armani.
 
Top