• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Francisco Domingos Angola, njeriu me gojen me te madhe ne bote

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Ai quhet Francisco Domingos Angola dhe eshte 20 vjec. Francisco eshte ne librin Guinness te rekordeve. Ai mundet ta hape aq shume gojen sa eshte ne gjendje te fuse ne te edhe nje pjeper te plote. Duket e pabesueshme por eshte totalisht e vertete. Ai ka dhene dje shfaqje ne Piazza di Spagna, ne Rome.

Nje shfaqje e improvizuar ne shkallet e Piazza di Spagna, qe ka terhequr vemendjen e shume turisteve. Shfaqja nuk i shpetoi paparacit italian Rino Barillari. Ai nuk e fsheh habine e tij: "Asnjehere nuk kisha pare dicka te ngjashme!"

"Dukej sikur ishte prej llastiku per sa arrinte ta hapte gojen." "te gjithe njerezit kishin ngelur pa mend." Francisco Domingos Angola ka marre pjese ne shfaqjen e rekordeve dhe ka hyre me te drejte ne librin Guinness te rekordeve.

Goja e tij eshte 17 centimetra e gjere dhe 25 centimetra e gjate. Gjate shfaqjes ai ka futur dhe ke nxjerre nga goja nje kanoce birre 14 here ne 1 minute.
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Francisco Domingos Angola, njeriu me gojen me te madhe ne bote

:eek::eek: :O:O
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Francisco Domingos Angola, njeriu me gojen me te madhe ne bote

/me sgurdullon syte ...
 
Top