• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 6

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,397
  • Rezultati i reagimit
   1,933
  • Pikët
   113
 • 3

  Xhenet

  Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   2,537
  • Rezultati i reagimit
   3,089
  • Pikët
   113
 • 3

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   17,630
  • Rezultati i reagimit
   1,344
  • Pikët
   113
 • 3

  lonely_lion

  0xD15EA5E
  • Postime
   6,366
  • Rezultati i reagimit
   573
  • Pikët
   113
 • 2

  e panjohura

  Super Moderator From Atje ku më le!
  • Postime
   7,303
  • Rezultati i reagimit
   343
  • Pikët
   83
 • 2

  drague

  me pushime
  • Postime
   25,997
  • Rezultati i reagimit
   2,236
  • Pikët
   113
 • 1

  SnAke

  Anëtar i ri
  • Postime
   87
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Gi de Masha

  The untochables ... 64 From Danimarkë
  • Postime
   15,057
  • Rezultati i reagimit
   1,806
  • Pikët
   113
 • 1

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   54,777
  • Rezultati i reagimit
   6,416
  • Pikët
   113
 • 1

  Xhebraili

  El Pistolero From Peja
  • Postime
   4,028
  • Rezultati i reagimit
   27
  • Pikët
   0
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,658
  • Rezultati i reagimit
   107
  • Pikët
   0
 • 1

  Jetmira

  Gata
  • Postime
   3,336
  • Rezultati i reagimit
   642
  • Pikët
   113
 • 1

  ODEON

  .
  • Postime
   6,316
  • Rezultati i reagimit
   64
  • Pikët
   0
 • Top