• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Frederik Ndoci: Eurovizioni e fitojnë vetëm GAY-t

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ai është një nga ata këngëtarët që ka prekur skenën e festivalit Europian e megjithatë është më paragjykuesi se kushdo tjetër. E themi këtë pas një deklarate publike që ai ka bërë.


Frederik Ndoci, fituesi i Festivalit në RTSH në vitin 2006 me këngën “Balada e gurit”, i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, për të folur rreth eksperiencës së tij në Eurovizion (së bashku me këngëtarët e tjerë përfaqësues të Shqipërisë) pohoi se “Eurovizionin e fitojnë vetëm ‘gay’-t dhe organizatorët e këtij festivali, janë të tillë”.

Nuk dimë nëse këngëtari është racist ndaj këtij grupimi apo inatin e ke me Eurovizionin, që nuk i dha vlerësimin e duhur./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
202
Pikët
28
Përgjigje e: Frederik Ndoci: Eurovizioni e fitojnë vetëm GAY-t

Dhelpra me rrushte.
 
Top