• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Freida Pinto: Nuk jam e bukur për filmin e James Bond

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Freida Pinto, është ndier e mbivlerësuar me pohimet se ajo do të luajë në filmin e James Bond, duke thënë se ajo nuk është e bukur për të luajtur rolin e femrës Bond.


Pinto kohë më parë është lidhur me spekulimet që thoshin se ajo ka nënshkruar me producentët e James Bond për të luajtur rolin e të dashurës së agjentit sekret. Sidoqoftë, një përfaqësues i aktores tha se ajo ende nuk është kontaktuar nga producentët.

Bukuroshja indiane shton se ajo nuk është mjaft e bukur për të luajtur rolin e të dashurës së James Bond.

“Është vërtetë mbivlerësuese. Nuk e di nëse do e bëja atë. Unë jam e re për një rol si e dashura e James Bond, sepse i nevojitet dikush më e matur dhe më e bukur se unë”, deklaroi Pinto për revistën OK.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top