• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Frika me e madhe e jetes suaj..

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Kush ka qene frika me e madhe e jetes suaj? Mos ti ngaterrojme gjerat: Frika eshte dicka qe ka te beje me te panjohuren dhe nuk duhet te ngaterrohet me ankthin qe eshte ndjenja e pasigurise qe kemi para dickaje te njohur...(Guy de Mopassant)
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

frika me e madhe qe kam eshte qe nje dite te mos jem e zonja e vetes..
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,179
Pikët
113
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

Qe sdo martohem kurre ...:d
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,179
Pikët
113
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

Jo jo se ne der sngel una , por kam hall se me vdes burri para se te bohem nuse ...
Kapish ...muahaaahahaha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

Pse re goca fantozit jam un ti ngel atyre te shpis ne der ? hahahaha
Un skerkoj se 5 her qe kerkova , i cova me te shumtit , sdu ta fus me shpirtin ne gjynaf ..:p
ske faj ti qe paske frike :D hahaha...
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

Frika me e madhe te behem pishmen per gjerat qe nuk arrita te bej ne jete. Nuk ka kthim prapa.-boh-
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

Qe mund te humbas nene time !
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

Pa u bërë prind... Do ishte gjëja më e keqe që mund të më ndodhte.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

Frika me e madhe per mua do te ishte te humbas vendin e punes.Do te ishte tmer.
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

Postimet jashte teme kaluan tek tema Chit Chat. Flm
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

seriozisht, frika me e madhe e jetes time eshte, nuk kam frike nga asgje, duket nje deklarim qesharak por nuk eshte.
Frika eshte dicka inteligjente, te ruan nga te gjitha gjerat qe te kercenojne.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,183
Pikët
113
Përgjigje e: Frika me e madhe e jetes suaj..

Frika me e madhe per mua do te ishte te humbas vendin e punes.Do te ishte tmer.
Ti je out,si gjithmone.
@Subz
Pishman do e kem,mbase rregullohet???
klm
 
Top