• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fshini Cookies

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
11,007
Pikët
113
Detyra e gruas eshte ti sherbeje burrit....lol

Burri ka detyre te beje c' i pelqen gruas...:d
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,242
Pikët
113
Vendndodhja
Zero-Free-Time Zone
Pse ma keni bere me hile mua ju? Burrit ja hapni deren mua me lini jasht :d
Ja tani arrita te futem.
Pash zotin lere se dje gjithe dita i iku me forumin. Akoma ja kam inatin dhe s’po i flas. :mad: Po ma harxhoi dhe te dielen me kete, ose do e ndaj ose do e vras. ``te_rraf``
 

IronMan

Kindda Hero
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
1,476
Pikët
83
Vendndodhja
Marvel Universe
Pash zotin lere se dje gjithe dita i iku me forumin. Akoma ja kam inatin dhe s’po i flas. :mad: Po ma harxhoi dhe te dielen me kete, ose do e ndaj ose do e vras. ``te_rraf``
Ti hall me ate, une hall me kete.
“Pse nuk hapet forumi?”
“Provoje prap”
“Qysh fshihen cookie-t?”
“Ma jep celularin tat se ai e hap”
“As tek pc nuk hapet”
“Shif iher tek tema e cookies se ca po thon se ty te punon nga celulari” :D

Dolem nje moment ne bregdeti dhe nje linje e lokalit e hapi...Me shkoi kafja ne vend shyqyr :D
Erdhem ne shtepi, prap nuk hapet nga celulari, as ipadi, as pc.
Prap
“Nuk hapet! Pse nuk hapet forumi”
Hiq ven prizen e linjes :D

Si perfundim, une futem ne forum, ajo akoma jo.
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,242
Pikët
113
Vendndodhja
Zero-Free-Time Zone
Kemi 20 minuta qe kemi dale per kafe dhe ja si po e shijojme. Thuaji Arielit qe po shkaterron nje familje te lumtur se per zotin kam per ta vrare kete zoterine ketu. :mad: :p
 
Last edited by a moderator:

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
7,311
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Ti hall me ate, une hall me kete.
“Pse nuk hapet forumi?”
“Provoje prap”
“Qysh fshihen cookie-t?”
“Ma jep celularin tat se ai e hap”
“As tek pc nuk hapet”
“Shif iher tek tema e cookies se ca po thon se ty te punon nga celulari” :D

Dolem nje moment ne bregdeti dhe nje linje e lokalit e hapi...Me shkoi kafja ne vend shyqyr :D
Erdhem ne shtepi, prap nuk hapet nga celulari, as ipadi, as pc.
Prap
“Nuk hapet! Pse nuk hapet forumi”
Hiq ven prizen e linjes :D

Si perfundim, une futem ne forum, ajo akoma jo.
Pse i shton kaq shume ``te_rraf``
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
7,311
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Esther duhet te jesh e lumtur per burrin, se kur i futet nje pune o do ta çoje deri ne fund o ska! :D

Edhe une qe mendoja sa rehat jane keta qe kane keto faqet online , marrin leke duke ndenjur kot :d
 

Puhiza

E mëngjesit
Anëtar
May 1, 2013
Postime
4,098
Pikët
83
Vendndodhja
Në kështjellën e një ëndrre!
Me duket spash teme tjeter qe ishte hapur qe i pershtatet shqetesimit tim. Une qe thoni ju me kete formatin e ri akoma spo mesohem. Me shpejt u mesova me virusin .
Ku mund te gjeje postimet e mija ? Une gjeje vetem temat e mija, po postimet e tjera ?
Dhe ato opcionet cka te re ? Dhe postimet e reja, me bejne konfuze, ku eshte dallimi aty ?
Faleminderit!
 
Top