• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ftesë për takim me forumistët ( në Tetovë dhe në Kukës )

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
20,677
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Paraprakisht i lutem stafit i cili mirëmban forumin, këtë temë të mos e bashkëngjit me temën " forumistët kur duan edhe takohen..." ( për mua deri të martën-mërkurën e ardhshme). Nëse e shihni të arsyeshme që nëpërmjet kësaj teme të ftojmë miqtë për takim le të mbetet si temë më vete!

Respekt!Të dashur miq,

0E64E828-4477-40FD-89D2-FC4A7C7D3233.jpeg

1. Të shtunën, më 30 maj 2021 jam i ftuar në një takim qejfi e pune në Tetovë, me miqtë ( bashkëpunëtorë ndër vite ) gjëzëtarë.
Duke ditur se nga Ilirida kemi edhe shumë anëtarë forumi, shpreh dëshirën dhe njëkohësisht ju bëj ftesë të takohemi. Takimi në Tetovë mund të bëhet në kohë të caktuar ( për kohën ju njoftoj), sepse për shkak të agjendes së ngjeshur me miqtë gjëzëtarë, nuk kam mundësi të rri më shumë se 15-30 minuta.

2. Unë kur vij në Kosovë dhe nuk shkoj në Shqipëri nuk e quaj se kam qenë në vendlinjde.
Sivjet, për shkak të shumë detyrimeve që kam nuk mëpremton koha qëtë rri gjatënë Shqipëri, mirëpo që të mos e thej traditën kam vendosur të bëj një vizitë njëditore në qytetin e Kukësit. Pikësynim kam ndërtesën e Radio Kukësit. Ndonjëri nga miqtë do të ishte i mirëseardhur sygjerimi për ndonjë lokal të mirë ku mund të pimë kafe me miqtë. E di që kemi anëtarë nga këto treva: Kukës, Tropojë ( @Noe ), Pukë... në veçanti ftoj @Pjer Thomas

Pse të mos takohemi, pse të mos ndiejmë ngrohtësinë e duarve, pse mos të ndiejmë ngrohtësinë e fjalës së shpirtit.

Unë kam dëshirë të takohem me ju!

Demka

Kontakti:
tlf. nr. i Kosovës: 049587292 ( ose +38349587292 )
viber: +4552504352 dhe
FB.: https://www.facebook.com/adem.dk.3
 
Last edited:

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,085
Pikët
113
Pershendetje Gigi. Te them te drejten me gjithe respektin qe kam per ty jam larg dhe skam munds,i por nese ju takoheni, do ju sygjeroja nje vend ne hyrje teTropojes, eshte nje lokal i bukur, shum i qete.
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
20,677
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Pershendetje Gigi. Te them te drejten me gjithe respektin qe kam per ty jam larg dhe skam munds,i por nese ju takoheni, do ju sygjeroja nje vend ne hyrje teTropojes, eshte nje lokal i bukur, shum i qete.
përshëndetje @Noe .
Për në Tropojë kam këtë destinacion

këta pronarët janë 4 vëllezër dhe njëri prej tyre është në Danimarkë, e kam mik të mirë. do ta ftoj edhe Kastirot Papa-jn ( ndoshta e njeh )
Nëse vij unë dhe nëse të mbushet mendja të vijsh, mund të vini bashkë me Kastriotin!

Mirë se vjen
 
Top