• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fucking boll ma!

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Banorët e zemëruar të fshatit të vogël austriak Fucking, i cili gjendet afër kufirit me Gjermaninë, thonë se broçkullat e turistëve anglezë u kanë ardhur te hunda.
Sipas banorëve të këtij fshati me emër vërtetë karakteristik, përveç turistëve ata janë në hall edhe me telefonat e shtëpisë të cilët vazhdimisht cingërojnë, ndërsa personat që zakonisht thërrasin, para se të shpërthejnë me të qeshura bëjnë gjithmonë vetëm një pyetje - “Më falni a është ky fshati Fucking?”

Hallet filluan kur anglezët mësuan se numrat e banorëve të fshatit mund t’i gjejnë lehtë në bazën e të dhënave të telefonisë austriake, të publikuar “online”. E tëra që duhet të bëjnë është vetëm ta shkruajnë fjalën “Fucking”, shkruan orange.oc.uk.

Falë publikimit të numrave “online”, edhe banorët e fshatrave tjerë në Austri me emra të çuditshëm si, Oberfucking dhe Rottenegg shpesh janë në shënjestër të këtyre thirrjeve pa karar, por duket se Fucking mbetet më i preferuari.

“Nuk e di çka kanë anglezët me ne pse na thërrasin vazhdimisht në telefon – gjithmonë jemi në lajme, por ne vetëm dëshirojmë të jetojmë rehat në fshatin tonë të vogël”, thotë kryetari i fshatit Fucking, Siegfried Hauppl, duke refuzuar çdo propozim për t’ia ndërruar emrin fshatit.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Fucking boll ma!

e di Roxy :) po keto spaskan gjete ndonje emer tjeter :D haha klm rrushe
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,793
Pikët
113
Përgjigje e: Fucking boll ma!

He goca e shof ktu , ju pelqen emri eee..:)
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Fucking boll ma!

Pse nuk i shtojne dhe i fjale tjeter kto te fshatit ,t'i ndryshojne emrin ...psh FUCKING ENGLISH :D ,ta shofim a do tallen me anglezt lol
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: Fucking boll ma!

Pse nuk i shtojne dhe i fjale tjeter kto te fshatit ,t'i ndryshojne emrin ...psh FUCKING ENGLISH :D ,ta shofim a do tallen me anglezt lol
Apo se vrasin mendjen englezet lol
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Fucking boll ma!

lol kur e menoj tashi osh shume i dhishem si emer ...haha

"Hello mate ,where are you?

"I'm on my way to fucking hahahaha ,it won't take long" :D lol
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Fucking boll ma!

ktheje nga te dush osh funny si emer :p hahaha
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Fucking boll ma!

Apo sjane nona punes me mor tjerit neper goje :p hahaha
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Fucking boll ma!

i know them too per ca kohe ..then i f*** off se u merzita hahahaha
 
Top