• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fundshpinë silikoni, gjen vdekjen 20 vjecarja

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Kërkoi që fundshpina e saj të ishte e ngjashme me atë të Jennifer Lopez, e për këtë iu nënshtrua një metode klandestine të injektimit të silikonit, por që fatkeqësisht i ka marrë jetën.
Ky është fati tragjik i studentes 20 vjecare angleze, Claudia Aduesi e cila iu nënshtrua metodës ilegale të injektimit të silikonit të lëngshëm për rritjen e përmasave të të pasmeve në një hotel në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Autoritetet amerikane kanë nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së 20 vjecares dhe dyshimet bien mbi mundësinë që silikoni i lëngshëm të ketë hyrë në sistemin e qarkullimit të gjakut të fatkeqes duke i shkaktuar atak kardiak.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Fundshpinë silikoni, gjen vdekjen 20 vjecarja

Seshte kollaj me pas cullon e Jeniferit .
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Fundshpinë silikoni, gjen vdekjen 20 vjecarja

Lool ... Ahh tash po me kujtohet se sa shume e kam tepru me hapjen e temave

: Duhet ``te_rraf`` Myyy :p

Vazhdon tema per heqjen e silikonave ....
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Fundshpinë silikoni, gjen vdekjen 20 vjecarja

Si paska dal operacioni me sukses,e paskan gjet me fundshpine perpjet.
 
Top