• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fustanet madhështore

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Festivali i Filmit të Kanës këtë vit ka qenë i “pushtuar” nga fustanet madhështore të aktoreve që kanë prezantuar filmat e tyre si, Eva Longoria dhe Aishëarya Raie etj, të cilat kanë dalë mbi tapetin e kuq si Hirushja në përrallë.


Por edhe pse të bukur këta fustan në disa raste bëhen edhe jo shumë të rëhatshëm.

Fustanet madhështore

Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top