• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fustani jo i përshtatshëm i Dafina Zeqirit

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Në fakt gjithmonë shquhet për look-un dhe imazhin e saj shumë seksi dhe joshës. Nuk gabon kurrë në veshje dhe gëzon gjithmonë admirimin e të gjithëve. Por, ja që për Dafinën qëllon që të ketë edhe ndonjë dështim të vogël. Ky fustan, që shihet në foto, është një ndër të preferuarit e Dafinës. Edhe pse i rri pak i ngushtë tek pjesa e gjoksit, përsëri këngëtarja nuk e ka pasur problem ta veshë, madje edhe të pozojë. Në këtë mënyre format trupore duken edhe më seksi, ndërkohe që Dafina është shumë e gatshme të qëndrojë aq kohë sa i duhet fotografit për të pozuar, shkruan portali shqiptar Balkanweb.
 
Top