• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Futbolli Nderkombetar - Lajme/informacione

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,016
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Ne kete statistike duhet te theksohet se Cristiano Ronaldo ka debutu ne gusht te vitit 2002 ndersa Messi ne tetor te vitit 2004. Pra Ronaldo i ka dy sezone me shume se Messi ne futboll profesionist.
Qe perkthehet ndryshe Messi ne fund te karrieres do te jete golashenuesi me i mire i historise.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,918
Pikët
113
Qe perkthehet ndryshe Messi ne fund te karrieres do te jete golashenuesi me i mire i historise.
Statistike me reale do te ishte numri i golave pjestuar per numrin e viteve ne futbollin profesionist.
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
13,168
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Fitoi Laci me Universita Krajoven 1-0.
Lojtaret tane nuk kane fare teknike. Jane bloze fare ne teknike. Nuk dine te stopojne, u iken topi nga kembet, nuk japin dot pasa te gjate....
Tere ditene ne stervitje cfare bejne ata?

Dy te huaj kane ne skuader duket menjehere diferenca teknike.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,084
Pikët
113
Lojtaret tane...... Jane bloze fare.
Tere ditene ne stervitje cfare bejne ata?
Miredita Profesor.

Po KU aPO ne cilen FUSHE .....jane mire flamurDARET?

Cfare bejne....vrehen para pasqyres,ne bojne flirte me amoret.

Shalke humbi me Hamburgun,dhe NUK habitem po ra ne ligen e trete.
Ska ci bo dhe trainieri arvanitas Δημήτριος Γραμμόζης apo....Dhimiter Gramozi.
KAQ....se do vrejme kategorine e dyte jerrmane.
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
13,168
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Miredita Profesor.

Po KU aPO ne cilen FUSHE .....jane mire flamurDARET?

Cfare bejne....vrehen para pasqyres,ne bojne flirte me amoret.

Shalke humbi me Hamburgun,dhe NUK habitem po ra ne ligen e trete.
Ska ci bo dhe trainieri arvanitas Δημήτριος Γραμμόζης apo....Dhimiter Gramozi.
KAQ....se do vrejme kategorine e dyte jerrmane.
Tekniken e kemi beterr Sistem!
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,084
Pikët
113
Tekniken e kemi beterr Sistem!
(y)

Po shikoja Hansa Rostok-Karlsruhe.
Fitoj e dyta,sepse ishte me EFIKASE.
Linja tek MUA,kishte nderprerje dhe.....RASTESISHT...PASHE...GOLIN e TRETE te Hollandes kundra Brasilit.
KRYEVEPER dhe KJO ishte....FEMER qe e NAPI= GODITJEN.
GOLI i VITIT.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,084
Pikët
113
(y)

Po shikoja Hansa Rostok-Karlsruhe.
Fitoj e dyta,sepse ishte me EFIKASE.
Linja tek MUA,kishte nderprerje dhe.....RASTESISHT...PASHE...GOLIN e TRETE te Hollandes kundra Brasilit.
KRYEVEPER dhe KJO ishte....FEMER qe e NAPI= GODITJEN.
GOLI i VITIT.
Cfar GOLI...


FEMER...o culosevski.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,084
Pikët
113
Takova njonin sot qe NUK e duroj dot,dhe me THA....Darmstadt 98 nuk i lujne 7 lojtare sepse jane me covid,dhe do jem ne stadium me karte vip-i.
Kush fito-une.
Por duhet te fitoje Karlsruhe-ky.
I VETMI ekip qe...ASNJEHERE nuk e kam gjetur ne fushen e saj.
E vej fito HA dru,e vej humbet fiton.
PRA....kuota eshte 1.40 per Karlsruhen.
Me thote INSTINKTI qe do dali e kunderta.
Apet KAQ.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,016
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Per mua le ti beje se nuk me prish pune,por Ronaldo do luaje deri ne 41 vjec. Messi duhet te luaje deri ne 43-44 qe ta kapi e ndoshta ta kaloje :LOL:
Ja se do flasi koha me mire, siç ka fol deri tani kur krahasohen te dy kto 😝
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
5,342
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Fitoi Laci me Universita Krajoven 1-0.
Lojtaret tane nuk kane fare teknike. Jane bloze fare ne teknike. Nuk dine te stopojne, u iken topi nga kembet, nuk japin dot pasa te gjate....
Tere ditene ne stervitje cfare bejne ata?

Dy te huaj kane ne skuader duket menjehere diferenca teknike.
Kur mer vesh edhe ti nga futbolli. Kraiova ka nje buxhet 30 here me te larte se Laci,dhe Laci pati rastet me te pastra dhe mund te fitonte edhe ne Rumani. Ca prisje ti te shikoje lojen e Barcelones? Super Laci urime.
 
Top