• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fytyra e fëmijës paraqitet në trungun e drurit

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


Në familjen Fazliu nga Radusha e Shkupit, ditë më parë ndodhi një dukuri e jashtëzakonshme, ku në një nga drunjtë që kishte siguruar familja për tu ngrohur gjatë dimrit u shfaq fytyra e një fëmije.
Personi i cili i kishte siguruar drunjtë, Gafur Fazliu rrëfen se gjatë prerjes së drunjve nuk e kanë vërejtur këtë shenjë.

"Unë se bashku me vëllanë tim i sigurojmë drunjtë për tu ngroh gjatë dimrit. Kur para disa ditëve, nëna ime duke dashur që ta ndezë zjarrin me dru e kishte vërejtur këtë shenjë, të cilën as unë e as vëllai nuk e kemi parë gjatë prerjes dhe radhitjes së drunjve", tha Gafuri.

Ai shtoi së nëna e tij këtë dukuri e ka marrë si ndonjë shenjë domethënëse. "Unë jam i martuar që 15 vite dhe ende nuk kam fëmijë, andaj këtë dukuri nëna ime e kishte marrë si shenjë paralajmëruese për fëmijë", tha Fazliu.

Ai shtoi se kjo fytyrë është paraqitur në dru të thanës ku sipas tij është mjaftë dukuri e rrallë. "Në drunjtë tjerë mund të ndodhë që të paraqiten figura të ndryshme ngase kanë hapësira, por është mjaft e çuditshme që kjo fytyrë të paraqitet në një dru thane, i cili është mjaftë i plotë dhe nuk ka zbrazëtira", sqaroi Fazliu. /Lajmpress/
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Fytyra e fëmijës paraqitet në trungun e drurit

Fantazia e njeriut eshte mister.......

ncncnc cnuk imagjinojne njerezit

te pakten Thana njihet edhe nga nastradini :p
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Fytyra e fëmijës paraqitet në trungun e drurit

Jo moj ca nastradini thua ti..kjo eshte si ai muhabeti i te emes se zeqos maje thanes :p
 
Top