• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fytyra e Kylie Minogue është përfekte

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lëkurë supër e bardhë, e butë si mëndafsh, e thjeshtë dhe perfekte. Fytyra e Kylie Minogue është pa pikë rrudhe, nuk i duken aspak poret dhe gati- gati duket e njëjte me statujën prej dylli që ekziston në muzeun e Madame Tussaud.


Sekreti i këtij perfeksioni në moshën 41-vjecare? Botoksi!Një fytyrë e tillë nuk tregon më shumë se 25 vjec. Duket sikur ka ka gjetur burimin e rinisë”, shkruan revista gjermane “Bunte”, duke shtuar se gjithcka është meritë e botoksit.

Këngëtarja e ka pranuar një vit më parë se përdor këtë injeksion, pasi ka shumë frikë nga pleqëria.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top