• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gëzuar Ditëlindjen Mistrece!

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
10,130
Rezultati i reagimit
336
Pikët
83
Gëzuar Ditëlindjen Mistrece!

Gjithe te mirat e kesaj jete do t'i uroja qe t'i kishe, se bashku me birin tend....e me mundesine e pare qe mund te me jepej, do ta ofroja ne instant and in person.

*Jam nga cellphone e nuk shkruaj dot me gjate..
 

Mistrece

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
14,802
Rezultati i reagimit
649
Pikët
113
Gëzuar Ditëlindjen Mistrece!

Gjithe te mirat e kesaj jete do t'i uroja qe t'i kishe, se bashku me birin tend....e me mundesine e pare qe mund te me jepej, do ta ofroja ne instant and in person.

*Jam nga cellphone e nuk shkruaj dot me gjate..
Shume faleminderit Hello Kitty!

Eshte ndjesi e bukur kur, pas kaq vitesh ketu,dikush kujtohet per ty.
U befsh edhe ti 100 vjeçe! Paç dite te lumtura dhe te plot jete! :)
 

Mistrece

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
14,802
Rezultati i reagimit
649
Pikët
113
Faleminderit te gjithe ju te tjereve, gezime dhe miresi paçit ne zemrat tuaja!
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,029
Rezultati i reagimit
1,348
Pikët
113
urime ditelindjen dhe shume te tjera, te percjellura me shendet, gezime dhe te lumtura.
 
Top