• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gëzuar Fitër Bajramin!

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,647
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Urime festen e Bajramit te gjitheve, paqi gezime gjithemon.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,492
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

M'duket se me nji kët kongen ja kom gjet telat YOKO-s.
Ti drague je i ardhur në fshatin tonë?
Pse jo?! :D

Do hani ndonje embelsire sot? S’ka nevoje te postoni foto, vetem emri e ben efektin. Lol

Une do haj icik bakllava per vete. :)
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
9,501
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Pse jo?! :D

Do hani ndonje embelsire sot? S’ka nevoje te postoni foto, vetem emri e ben efektin. Lol

Une do haj icik bakllava per vete. :)
E ke bërë me doçkat e tua apo e ke blerë?
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
7,558
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Gezuar te gjithe besimtareve fiter bajramin! Zoti ua paste pranuar agjerimin dhe lutjet e ua shperblefte me te mira :)
 

rolex

Anëtar
Anëtar
Aug 4, 2014
Postime
601
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Gezuar Bajramin te gjitheve dhe pacit vetem miresi e lumturi ne familjet tuaja.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,044
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Gezuar te gjithe atyre qe e festojne!
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
7,559
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Gëzuar besimtarëve por sidomos atyre që agjëruar Barjamin e madh
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
55,633
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Pse jo?! :D

Do hani ndonje embelsire sot? S’ka nevoje te postoni foto, vetem emri e ben efektin. Lol

Une do haj icik bakllava per vete. :)
Unë bëra hallvë si qymyri briket në formë veze. :d

Gëzuar të gjithëve dhe mbarësi në familjet tuaja. :)
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
7,559
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Gëzuar Bajramin të gjithë besimtarëve myslimanë !! Ndihem mirë kur në ditë të tilla urimet i sjell përmes figurash të mëdha si ajo e Hafiz Ali Korçës, një kleriku të jashtëzakonshëm që jetën ja kushtoi shqiptarisë !

Të mos harrojmë se Hafiz Ali Korça punonte krah mikut të tij të ngushtë At Gjergj Fishta, e të dy bashkë nuk ndaheshin nga Pandeli Sotiri !! Kjo ështe Shqipëria jonë !!

Gëzuar të gjithëve !

Marin Mema
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,492
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Unë bëra hallvë si qymyri briket në formë veze. :d

Gëzuar të gjithëve dhe mbarësi në familjet tuaja. :)
Mendova se e kishe djegur hallven kur the qymyr, pastaj i dhashe kon, e gugllova se c’eshte ky briket, s’qenka i zi. Lol

Gezuar! :)
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
55,633
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Mendova se e kishe djegur hallven kur the qymyr, pastaj i dhashe kon, e gugllova se c’eshte ky briket, s’qenka i zi. Lol

Gezuar! :)
Thash për formën.
 
Top