• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gëzuar Fitër Bajramin!

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
14,329
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Urime "Festen e Fiter Bajramit" te gjithe besimtareve musliman!
Paqja dhe meshira e Zotit qofte mbi ju dhe familjet tuaja!
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
7,014
Pikët
63
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Urime Fiter Bajramin.

Zoti jau pranofte agjerimin kushdo qe ka mbajt.:)
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
29,713
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Urime per festen te gjithe atyre qe e festojne....paci mbaresi.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,097
Pikët
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

urime te gjithe juve qe e festoni edhe shume te tjera te festoni, ndersa atyre qe e kane agjeruar Zoti te ua kete shkruajtur gjitha ditet edhe te na boni hallall :D qe nuk u kemi ndihmuar, ama vitin tjeter kur te vie dimri ju ndihmojme :D

une kur u ktheva ne shtepi e pash qe harapka :D kish gatuar prej paçe e deri ne bakdhava :D edhe me vete mendova me duket qe paska ardhur dita Baromit bashke me Lejlen :D mu kenoq tu piiiii eeee :D
 

Attachments

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,103
Pikët
83
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin!

Gezuar Bajramin :)
 
Top