• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gëzuar Singel Day :)

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
19,619
Pikët
113
E kishte nga emocionet mo se po dilte ne kamer edhe ti mos ja vini re,le pastaj do ishte shokuar vajza nga shikimet e bandilleve rrugeve lol 😝
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
3,916
Pikët
113
Pas nja dy vjetesh shiko kur te behen gjysmat e anetareve singell e do shkruajne te kjo tema...
 
Top