• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhje ?

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Cfare mendoni se jan gabimet qe ben nje mashkull ne nje lidhje. Dmth qe e con nje lidhje drejt fundit..
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

ben seks dobet
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

tradhtojn , genjejn , edhe sic e tha stealth not good in sex :p:p
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

mashtrojn, tradhtojn, kto jan dy gjerat me tipike
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

ncncncn Mashkulli eshte me i dobet se femra
Gabon kur perpiqet te duket indiferent ndaj virtyteve te Femres qe ka ne krahe,
Gabon kur ben gjoja sikur e le pasdore ate qe ka ne dore
Gabon kur mendon se eshte qendra e Universit per vajzen qe ka prane,sepse duke mos e vlersuar ne dy pikat e para ai e humbet pergjithnje
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

orkidea smendoj qe mashkulli gabon thjesht femra esht e prirur per nga poshtersia dhe mosaftesia per te dashur me gjith shpirt sië nji mashkull do
nji femer nese ben gabime ne thonjeza si keto e humb shum shpejt ndersa nji mashkull e le nji femer vetem per tradhti prandaj pakez me realiste ju gocat e forumit lol
lolita mjer ai qe do mari guximin me u lidh me ty imagjino me pas aksidente seksi ndonjiher ai e le ti ja bone naften lol
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

Po pra e kam thene edhe nje hete tjeter
Mashkulli eshte egoist Do Vetem Veten E Vet
Mendon se Duke e Lene pasdore te dashuren ajo do te te rrije Besnikeë
Harroje
Neglizhenca Jote Ose Kullotja sa Andej kete :D do pasoje Rrjedhojen normale te Lgjikes Ndarjen
Nuk Jam Pro tradhetis , Ndarja eshte Ilaci me i mire
Meshkujt Dashurojne me zemerëëë!!!
Po ke disi te drejte nje here dikush ne debat e siper me te shoqen i thote
PO s'mund te rri as pa ty as pa Ate* se jeni dy gjysmat e Mia ,,,, S'eshte faji im qe kam Zemer te Madhe
:D Lexoje me kujdes se shumica e meshkujve besoj se do e aprovojne
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

Mu Per Vete Deri Me Sot Me Ka Qellu Qe Femra Ta Coj Drejt Fundit :D Nga Un Ska Pas Mangesira Ne Cilin Do Drejtim :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

seksi leku dhe biznesi :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

xhelozia .....
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

Lidhjet prej pamjes se femres , qendron i varur prej saj edhe kur ajo eshte njeri i ulet .

Behet dikush tjeter vetem per t'i pelqyer , nuk thote te verteten , nuk thote si ndihet ne lidhje , nuk komunikon , mban inate dhe kerkon hakmarrje .
Flas per nje njeri te perkushtuar ne çift dhe besnik siç e konceptoj se duhet te jete mashkulli .

Sjelljet pastaj kafsherore nuk i perfshiva se nuk ja vlen as te permenden .
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,171
Pikët
113
Përgjigje e: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

Harron qe eshte 24 ore nen vezhgim, humbet vemendjen ndonjeher :D
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,171
Pikët
113
Përgjigje e: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

Po i shtoi dhe nje pike Roxy

Pirja e cigares pas aktit seksual .Gabim :-D
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

Po i shtoi dhe nje pike Roxy

Pirja e cigares pas aktit seksual .Gabim :-D
Kete te fundit se dijsha po e shketa te shijon shume prapa se para ste shijon hic ``fumato``
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

Gabimet qe ben nje mashkull ne nje lidhje jane:
1) I vete shume pas vargut femres...
2) Ja ploteson te gjitha...
3) Ja ben jeten bace me lule...
Po ku di ta ndaje femra te miren nga e keqja thuaj,asaj te gjitha keq i duken lol.
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
11,996
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

Nje nga gabimet eshte ...lenia pas dore (nuk kujdeset per te)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhjeëë

Kur Kryefjala e tij eshte : Unë, unë, unë ....

mendoj se ky eshte nje gabim.

Shume prej tyre qe lexova ketu , jane e quhen me teper se sa "gabime", jane shkaqe te forta per te cuar nje lidhje drejt fundit.
E ndonjihere gabimi 'mbetet' gabim e vijon e vijon... dhe fundi nuk i dihet...lidhjes..

Mendimi im.
 
Top