• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gabriel Aubry përplas veturën

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Ish- i dashuri i Halle Berryt, Gabriel Aubry, ka përplasur veturën e tij të martën në Los Angeles.
Modeli, për të cilin spekulohet se është në lidhje me Kim Kardashian, ka dëmtuar Mercedesin e tij të shtrenjtë, por fatmirësisht ka kaluar pa lëndime.

Sipas TMZ.com, 34-vjeçari është parë duke larguar gjësendet e tij nga vetura para se ajo të largohej me automjet transportues, gjë që lë të kuptohet se ai nuk ka pësuar ndonjë lëndim nga aksidenti.
 
Top