• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gaga akuzohet per kopjim

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Nena e nje kengetareje te re e cila eshte vetvrare, ka akuzuar Lady Gagan per vjedhjen e stilit te çmendur te performimit, pasi dyshja ne fjale ka bashkepunuar ne vitin 2007.

Lina Morgana ka bashkepunuar me Gagan ne disa nga kenget e Gagas, para se kjo e fundit te shpertheje dhe te behet superyll. Morgana eshte vetvrare ne tetor te vitit 2008, kur kerceu nga nje ndertese, me saktesisht nga kati i dhjete i saj, ndersa tani eshte nena e saj qe kerkon nga Gaga mirenjohje per imazhin e dhene nga vajza e saj.

“Une po e bej kete qe ta mbaj shpirtin e saj te gjalle. Lady Gaga po e mban shpirtin e Linas dhe une dua qe shpirti i saj te jete i lire. Çdo fjale qe flet ajo eshte e Linas. Gaga flet per nje jete te zeze dhe tragjike, por ajo ka pasur gjithçka qe ka dashur ne kete bote. Ajo shkoi ne te njejten shkolle me Nicky Hilton, prinderit e saj ishin te pasur. Por, Lina pati jete te veshtire dhe shpesh ka folur per jeten e saj tragjike”, tha nena Yana.
 
Top