• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gaga kundër ligjit të Arizonës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lady Gaga është kundër ligjit mbi emigracionin të aprovuar në Arizonë dhe u ka bërë thirrje fansave të luftojnë kundër rregullave anti-klandestinë.


Ajo ka shpjeguar se ka hequr dorë nga bojkotimi i shetit: “Disa ditë më parë kam marrë telefonatat e disa këngëtarëve të famshëm që më kërkonin të mos vija këtu për të protestuar kundër ligjit”.

“Duhet protestuar kundër paragjykimit dhe pisllëqeve që futën në shoqërinë tonë”, shtoi ajo.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top