• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gaga mbretëron edhe në “MTV Video Music Awards”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lady Gaga është mbretëresha e mbremjes së ndarjes së cmimeve “MTV Video Music Awards” me 8 trofe të fituar, duke konfirmuar momentin pozitiv që po kalon në karrierën e saj.


“Bad Romance” u shpall videoja më e mirë e vitit, por kjo video fitoi edhe disa cmime teknike si ai i koreografisë, editimit dhe regjisë.

Gjatë ceremonisë së zhvilluar në Los Angeles ka pasur sërish fërkime mes Taylor Swift e Kanye West, një vit pasi ky i fundit, në të njëjtin eveniment ia mori mikrofonin nga dora koleges.

Këtë vit, këngëtarja country u përgjigj në mënyrën e saj, duke prezantuar këngën “You’re Still an Innocent”, referuar atij episodi që ngjalli jo pak debate. Evenimenti i zhvilluar në “Nokia Theatre” dhe mes artistëve që u shfaqën në skenë ishin; Linkin Park, Usher, Kanye West, Justin Bieber, Drake, Bruno Mars, B.o.B. e Florence+The Machine.

Në skëne u ngjitën edhe Justin Timberlake, Jesse Eisenberg, Andrew Garfield, Cher, Katy Perry, Ellen DeGeneres, Jane Lynch, Rosario Dawson, Johnny Knoxville, Evan Rachel Wood, Kim Kardashian, Ke$ha, Emma Stone, Ashley Greene, Selena Gomez e Ne-Yo që dorëzuan cmimet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top