• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gaga nuk bën seks për të ruajtur kreativitetin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Lady Gaga thotë të jetë shmangur nga marrëdhëniet seksuale në mënyrë që të mbajë gjallë kreativitetin.
Krijuesja e hitit “Bad Romance” e cila së fundmi është ribashkuar me ish-të dashurin Luc Carl, ka thënë se seksi i shpeshtë mund të ketë efekt negativ në artin e saj.

“Unë nuk bëj seks, por natyrisht nuk jam aseksuale. Unë kam këtë gjënë e keqe që kur fle me dikë, atëherë ata ma marrin kreativitetin...”, u shpreh këngëtarja për Vanity Fair.
 
Top