• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gaga nuk ndalet se krijuari

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Lady Gaga është duke punuar ende në këngët e albumit të tretë, përkundër faktit se ajo ka thënë më parë se ai është përfunduar.
Krijuesja e hitit “Alejandro” pranon se përkundër pohimeve të fundit se albumi ishte komnpletuar, ajo ka ende inspirim dhe se nuk është në gjendje ta përfundojë atë.

“Unë e di se u kam thënë të gjithëve se albumi im ishte i përfunduar, por unë nuk mund të ndalem së kirjuari. Më duhet ndoshta t’i heqi dy këngë. Unë nuk ndalem së krijuari. Unë gjithmonë jam në studio duke krijuar diçka”, theksoi Gaga.
 
Top