• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gaga, rekord nominimesh në VMA

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Duket se Lady Gaga do të dominojë në ceremoninë e radhës së MTV Video Music Awards (VMA), pasi që sensacioni i muzikës pop ka thyer rekord duke siguruar 13 nominime.
Hitbërësja e këngës “Poker Face” ka marrë më shumë nominime në histori të VMA se cilido artist brenda një viti.

Mes tjerash, ajo është nominuar në kategoritë: për klipin më të mirë pop, klipin më të mirë të muzikës ‘dance’, klipin më të mirë në kategorinë e femrave, koreografinë më të mirë, bashkëpunimi më i mirë, klipi më i mirë i vitit etj.
 
Top