• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gaga: Seksi mund të lëndojë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Lady Gaga ka pranuar se ajo është tejet e kujdesshme për aktivitetin e saj seksual, duke thënë se ajo do të kishte dëshirë që të mbante intimitetin e saj fizik vetëm për ata që i do më së shumti.
Këngëtarja 24 vjeçare e cila së fundmi ka thënë se seksi ia humb kreativitetin, ka pranuar se ajo dëshiron të mbajë aktivitetet fizike seksuale me ata që i do më së shumti dhe jo me çdo njeri që vjen në shtratin e saj.

“Unë kam bestytni të mëdha për seksin. Nëse nuk keni seks me dikë që vërtet kujdeset me ju dhe vërtet ju do, atëherë ata mund t’iu marrin energjinë. Mendoj se shpeshherë, ju nuk e dini, se nëse vetëm keni seks tërë kohën, njerëzit mund t’iu marrin gjërat nga ju. Mendoj se është gjithnjë me rëndësi të bëni dashuri”, u shpreh Gaga.
 
Top